Henkilöstö

Juha Tuovinen

Toimitusjohtaja, DI

juha.tuovinen@louhintakonsultit.fi

Puh 010 419 0950


Miska Kokko

Projektipäällikkö, RI

miska.kokko@louhintakonsultit.fi

Puh 010 419 0953


Jari Semi

Erityisasiantuntija, Vuoriteknikko, Ylipanostaja

jari.semi@louhintakonsultit.fi

Puh 010 419 0951


Minna Alantie

Louhintatyön valvoja, tekniikan ylioppilas

minna.alantie@louhintakonsultit.fi

Puh 010 419 0954


Olli Moisander

Projekti-insinööri, katselmusmies, DI

olli.moisander@louhintakonsultit.fi

Puh 010 419 0956


Miitri Kokko

Projekti-insinööri, katselmusmies, Insinööri(AMK)

miitri.kokko@louhintakonsultit.fi

Puh 010 419 0955


Antti Wagner-Prenner

Projekti-insinööri, katselmusmies, Insinööri (AMK)

antti.wagner-prenner@louhintakonsultit.fi


Markku Kettunen

Katselmusmies


Jaakko Honkanen

Projekti-insinööri, katselmusmies, TkK

jaakko.honkanen@louhintakonsultit.fi


Niko Taskila

Katselmusmies


Lauri Tuovinen

Katselmusmies


Joona Maukonen

Katselmusmies



Mila Kokko

Toimistoavustaja




Toimitilat

Järvenpää

Lahdentie 870

04430 Järvenpää

Puh 010 419 0950

Toimitila